Zakończenie inne niż wszystkie

Tradycyjnej uroczystości zakończenia roku szkolnego na Hawajskiej z udziałem wszystkich uczniów i ich rodziców, nauczycieli oraz gości nie mogliśmy zorganizować ze względu na trwający stan epidemii. Dlatego rozdanie świadectw i wręczenie nagród odbyło się w ogrodzie szkolnym podczas kameralnych spotkań z poszczególnymi klasami.

Dyrekcja, wychowawcy i uczniowie spotkali się w piątek 26 czerwca w ogrodzie szkolnym w określonych w harmonogramie przedziałach czasowych, oddzielnie dla klas. Pomimo, że udział był dobrowolny, na rozdaniu świadectw stawiła się ponad połowa uczniów, szczególnie z klas VII i VIII szkoły podstawowej oraz z pierwszych licealnych.

Rozdanie świadectw dla uczniów klas VII i VIII.

Pozostali uczniowie, którzy z różnych względów nie mogli wtedy przybyć do szkoły, mogą odebrać świadectwo w sekretariacie szkoły w okresie przerwy wakacyjnej (godziny pracy sekretariatu są podane na stronie szkolnej).

W liceum najwyższą średnią 4,68 wypracowali uczniowie z klasy 1g, której wychowawcą jest pan prof. Łukasz Matysek. Wśród klas szkoły podstawowej najwyższą średnią 4,74 wypracowali uczniowie z klasy VII B pod opieką pana prof. Kamila Kropidłowskiego.

W szkole podstawowej 38 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, natomiast w liceum aż 40. Uczniowie, którzy uzyskali średnią ocen 4,75 i wyżej oraz zostaną w naszej szkole, od września do stycznia będą otrzymywać stypendium za najlepsze wyniki w nauce.

Wyróżnienia otrzymują uczniowie z klas I liceum trzyletniego.

Gratulacje i nagrody otrzymali również laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych i olimpiad:

  • Bartosz Słupecki VIII A – laureat konkursu chemicznego Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  • Malwina Napieralska VIII A – finalistka konkursu polonistycznego MKO.
  • Maja Zdanowska VIII B – finalistka Olimpiady Matematycznej Juniorów.
  • Magdalena Sawicka i Piotr Szostak z kl. VII B – finaliści konkursu biblijnego HIERONYMUS.
  • Rozalia Waliszewska z kl. VIII A oraz Aleksandra Fiedorowicz i Mateusz Sienkiewicz z kl. VIII B – finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego „LUST AUF LESEN”.

Wszystkim uczniom gratulujemy sukcesów i wspaniałych ocen na świadectwach. Naszym nauczycielom jesteśmy wdzięczni za to, że byli z uczniami on-line już od pierwszych dni po fizycznym zamknięciu szkół ze względu na koronawirusa. Pomimo tego trudnego okresu zdalnego nauczania jesteśmy dumni z Waszych dokonań. Pokazaliście, że uczniowie z Hawajskiej potrafią się uczyć i osiągać sukcesy naukowe w każdych okolicznościach.

15 czerwca świadectwa otrzymali tegoroczni maturzyści.

Życzymy Wam cudownych wakacji, pięknej pogody i wielu pozytywnych wrażeń. Wypoczywajcie zdrowo, bo na 100% na to zasłużyliście.

Pozdrawiamy i do zobaczenia 1 września w szkole!