Inauguracja roku szkolnego 2021/2022

W środę 1 września zapraszamy na inaugurację nowego roku szkolnego. W pierwszym dniu zajęcia potrwają od godziny 9:00 do 13:00. Ze względów bezpieczeństwa sanitarnego w uroczystości mogą wziąć udział tylko uczniowie i nauczyciele naszych szkół. Rodziców prosimy o wyrozumiałość i nie wchodzenie do budynku szkoły.

Zmieniony plan lekcji:

Klasy 7A, 7B, 8A, 8B oraz 1a, 1b i 1c:

– o godz. 9:00 spotkanie z dyrekcją i nauczycielami w holu szkoły na parterze.
– lekcja 2 – godzina wychowawcza w wyznaczonych salach (przydziały uczniów do nowych klas są wywieszone w wejściu do szkoły).
– lekcja 3 – uczniowie klas 7 oraz 1 LO napiszą test poziomujący z języka angielskiego. W tym czasie klasy 8A i 8B mają swoje lekcje wg. środowego planu (jest dostępny w Librusie).
– lekcje 4-5 dla wszystkich wg. planu.

Po godzinie 13:00 odbędzie się spotkanie z nauczycielami WF: uczniowie z klas 7 z prof. Jackiem Kalatą w sali 4, natomiast uczniowie z klas 1 LO z prof. Grażyną Rybką w auli.

Klasy 2 i 3 LO:

– o godz. 9:00 rozpoczynają od godziny wychowawczej w wyznaczonych salach.
– o godz. 9:45 spotkanie z dyrekcją i nauczycielami w holu szkoły.
– lekcje 3-5 wg. środowego planu (jest dostępny w Librusie).

Przydział sal na godzinę wychowawczą:

7A – sala 2 (parter)

7B – sala 6 (parter)

8A – sala 5

8B – sala 17

1a – sala 16 (I piętro)

1b – sala 9 (parter)

1c – sala 15 (I piętro)

2a – sala 4

2b – sala 18

3a – sala 14

3b – aula

3c – sala 11

3d – sala 1

3e – sala 12

3f – sala P

3g – sala 13

 

Zebranie z rodzicami

Przypominamy, że 1 września o godzinie 17:30 zapraszamy rodziców na pierwsze zebranie z wychowawcami klas w szkole (tylko rodzice klas 8A, 2b, 3d mają zebranie zdalne na Teams). Rodzice klas 3 efg rozpoczynają spotkanie z dyrekcją o godz. 17:30, później w wyznaczonych salach z wychowawcami.

Zasady bezpieczeństwa

Nadal obowiązuje Regulamin funkcjonowania szkoły w czasie pandemii koronawirusa, opracowany na podstawie wytycznych władz oświatowych i sanitarnych (tutaj jest pełna treść regulaminu).

Dla wspólnego bezpieczeństwa wchodząc do szkoły należy zdezynfekować ręce korzystając z automatycznego dozownika płynu.

Uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły podczas przemieszczania się w budynku szkolnym (na korytarzach, w szatni czy wchodząc do sal) mają nałożone maseczki zakrywające nos i usta oraz powinni starać się zachować bezpieczną odległość od siebie.

Dopiero po zajęciu miejsca w ławce można zdjąć maseczki i założyć je ponownie podczas wychodzenia z sali (jeśli uczeń chce, to może mieć założoną maseczkę przez całą lekcję, także siedząc w ławce).

 

Plany dla uczniów klas siódmych SP i klas pierwszych liceum: