Dzień nauczyciela

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z inicjatywy naszych nauczycieli zamiast na kwiaty i słodkości pieniążki trafiły do puszek wolontariuszy z klasy 8B, jako wsparcie zakupu cebulek żonkili dla Hospicjum Onkologicznego św. Krzysztofa (akcja Pola Nadziei).

Za to było wiele życzeń, miłych słów i serdecznych uśmiechów od uczniów dla ich wychowawców, nauczycieli i pracowników administracyjnych szkoły, których codzienna praca pomaga nam w dobrej atmosferze zdobywać wiedzę i spędzać czas w szkole.

Wyjątkowe tego dnia były także życzenia nadesłane od koordynatorki programu Klasy Akademickie ze Szkoły Głównej Handlowej:

Szanowni Państwo,
z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Władz Uczelni, swoim oraz Zespołu Centrum Otwartej Edukacji Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, składam Państwu życzenia spokoju i zadowolenia.
Życzę Państwu, aby niełatwa misja Nauczyciela, Pedagoga, Wychowawcy oraz trud włożony w edukację młodzieży przyniosły satysfakcję i radość.
Dziękujemy za trud i zaangażowanie, z jakim przekazują Państwo Uczniom wiedzę i rozwijają umiejętności oraz nieustannie ułatwiają dostęp do programów edukacyjnych.