Wyjazd integracyjny 4-letniego LO

Wyjazd integracyjny klas pierwszych  4 – letniego LO, mimo jesiennej już  aury, pozostawił wiele radosnych i ciepłych wspomnień.

Spacer po najstarszej części Wrocławia – Ostrowie Tumskim, wrocławskim rynku z urokliwymi kamienicami i poszukiwanie kultowych dla Wrocławia krasnali to początek  wspólnych rozmów  i wrażeń.

Dreszczyk emocji wzbudziło  nocne zwiedzanie Zamku w Książu, w czasie którego można było co rusz spotkać zamkowe upiory.

Adrszpaskie Skalne Miasto z unikalnymi formami z płytowego piaskowca zachwycało i zapraszało do pozostania nieco dłużej, jednak czekały już Cieplickie Termy.

Kolejnego dnia wejście czerwonym szlakiem Karkonoskiego Parku Narodowego  na wzgórze  z Zamkiem Chojnik  okazało się być nie lada wyzwaniem, jednak XIV wieczny zamek i widok z wieży na panoramę Karkonoszy były tego warte.

Wyjątkowym punktem programu było zwiedzenie Panoramy Racławickiej, a ostatnim akcentem wyjazdu wizyta w Hydropolis – interaktywnym centrum wiedzy o wodzie.

We wspomnieniach uczestników  zostaną zapewne długie nocne rozmowy, gry, zatańczona wspólnie przy ognisku belgijka, urocze widoki  z okien pensjonatów i oczywiście niezwykła Świątynia Wang w samym sercu Karpacza.