Zebrania z rodzicami

W środę 11 września o godzinie 17.30 zapraszamy Rodziców naszych uczniów na pierwsze w tym roku szkolnym zebrania klasowe. Informacja z przydziałem do sal będzie wywieszona przy wejściu i w głównym holu szkoły.

Dla klas pierwszych i drugich liceum odbędą się spotkania międzyklasowe w sprawie omówienia przygotowań do wyjazdów integracyjnych i przedmiotowych:

  • godz.17.30 w Auli – spotkanie dla klas 1a, 1b, 1c, 1d w sprawie wyjazdu do Edynburga (p. E. Werner) oraz wyjazdu integracyjnego (wychowawcy).
  • godz. 17:30 w sali 4 – spotkanie dla klas 1e, 1f, 1g w sprawie wyjazdu integracyjnego (wychowawcy) oraz wyjazdu do Edynburga (p. E. Werner).
  • godz. 17:30 w sali 13 – spotkanie dla klas 2a, 2b i 2c z p. J.Gorzkowskim nt. objazdu historycznego Strasburg 2020 (dot. przedmiotu historia i społeczeństwo).

Rodziców uczniów klas 3a i 3b liceum zapraszamy o 17:30 do sali 16 na spotkanie z Dyrekcją na temat przygotowania do matury.

Po spotkaniach międzyklasowych zebrania z wychowawcami klas będą kontynuowane w wyznaczonych salach.

Dodatkowo o godz.19.00 do sali 8 zapraszamy Rodziców uczniów zainteresowanych wymianą z Ukrainą. Spotkanie poprowadzi p. J. Gorzkowski.