Zapraszamy na świętowanie jubileuszu Liceum

Serdecznie zapraszamy na uroczyste obchody jubileuszu 30-lecia Liceum, które odbędą się w sobotę 21 września 2019 r. Jubileusz będzie wspaniałą okazją do spotkania, powspominania lat szkolnych i wspólnego świętowania dla wszystkich osób związanych ze środowiskiem Społecznego LO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”. (Czytaj więcej)

Oprócz obecnych nauczycieli i uczniów z Hawajskiej oraz ich rodziców, w uroczystościach jubileuszowych wezmą udział patroni szkoły – żołnierze Batalionu AK „Parasol”, przedstawiciele instytucji państwowych i edukacyjnych, władz samorządowych Warszawy, organizacji historycznych oraz dyrektorzy ursynowskich szkół.

Mamy nadzieję, że licznie stawią się także nasi absolwenci (od 1992 r. do 2019 r. maturę na Hawajskiej zdało łącznie 860 licealistów), a także byli nauczyciele i pracownicy liceum na Hawajskiej (przez 30 lat w naszej szkole pracowało ponad 180 osób, z tego niektórzy przepracowali już 26 lat).

Obchody jubileuszu odbędą się w sobotę 21 września 2019 roku. Uroczystości rozpoczną się o godzinie 9:00 Mszą Świętą w kościele pw. św. Tomasza Apostoła przy ul Dereniowej 12, a następnie od godziny 10:30 będą kontynuowane w budynku i w ogrodzie szkolnym w siedzibie liceum przy ulicy Hawajskiej 14a.

Kto rozpoznał siebie na tym zdjęciu niech napisze na e-mail: sekretariat@slo4.edu.pl

Serdecznie zapraszamy – świętujcie razem z nami! Obecność na uroczystościach można potwierdzić w sekretariacie szkoły telefonicznie pod numerem: 22 641 26 34 lub na adres e-mail: sekretariat@slo4.edu.pl

Do zobaczenia w sobotę 21 września!