Sukcesy naszych gimnazjalistów

Szkoła Podstawowa
2017-05-20 14:39:27

OSIĄGNIĘCIA W OSTATNICH LATACH

Na podstawie wyników egzaminów gimnazjalnych wśród wszystkich gimnazjów:

  • 1.  miejsce w Warszawie (2003)
  • 1. miejsce na Ursynowie (2003, 2004, 2005, 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, 2014)
  • 4. miejsce w Warszawie (2009, 2012, 2013)
  • 9. miejsce w Warszawie (2010)
  • 8. miejsce w Warszawie (2014)

 

Najlepsze niepubliczne gimnazjum w Warszawie (2012)

 Laureaci i finaliści konkursów

2015/2016

  • Konkurs Języka Polskiego – laureatka Marta Makuch, kl. 3A
  • Konkurs Historyczny – laureatka Aleksandra Nowakowska, kl. 2C
  • Konkurs Matematyczny – finalista Adam Bac, kl. 3C, Natalia Radomska, kl. 3D
  • Konkurs Wiedzy Biblijnej „HIERONYMUS” – laureatka Barbara Jastrzębska, kl. 3B
  • Olimpiada Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów – laureatka Julia Wawer, kl. 2A
  • Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów 2015/2016 – laureat Adam Bac, kl. 3C
  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III gimnazjum UKSW – II miejsce Adam Bac, kl. 3C;  finaliści: Natalia Radomska kl. 3D , Leszek Troc, kl. 3A

2014/2015

  • Konkurs Języka Polskiego-  laureatka Aleksandra Wepa, kl. 3A
  • Konkurs Historyczny –  laureat Kamil Nowakowski, kl. 3D
  • Konkurs J. Niemieckiego –  laureatka Julia Konighaus, kl. 3C
  • Konkurs Fizyczny –  finalista Michał Świderski, kl3A
  • Konkurs Matematyczny –  finalista Aleksandra Strąk, kl. 3D
  • Konkurs Wiedzy Biblijnej „Hieronymus” –  finalistki Julia Bogdańska, kl. 3A i Zuzanna Masianis, kl. 3D
  • IX Olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów –  laureat III stopnia Adam Bac, kl. 2C
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – IV miejsce w Polsce Julia Konighaus, kl. 3C

2013/2014

  • Konkurs Polonistyczny – laureat Martin Overbeek kl. 3C; finalistka Karolina Ruzikowska kl. 3B
  • Konkurs Języka Angielskiego – laureat Martin Overbeek kl. 3C; finaliści: Dominik Baraniecki (3A), Barbara Golatowska (3B), Maciej Niedziela (3C), Aleksandra Warkocka (3B), Klaudia Wojtal(3B)
  • Konkurs Języka Niemieckiego –  finalistka Julia Könighaus (2C)
  • Konkurs Języka Francuskiego – finalista Szymon Wójcik (1D)
  • Konkurs Wiedzy Biblijnej Hieronymus – laureaci: Weronika Skwaroń (3A), Zuzanna Przygoda (2C), Anna Krześniak (2D); finalistka Dominika Kasprzyk (3A)
  • Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości” – finalista Paweł Żukowski (2D)
  • Konkurs Informatyczny LOGIA14 – laureat Adam Bac (1C)
  • I miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Ursynowa w Jeździe Rowerem na Orientację Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Szkolnym Konkursie Pierwszej Pomocy  „Nie bój się pomagać”
  • III miejsce w Turnieju w Piłce Nożnej – Memoriał im. o. Józefa Jońca
  • Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „Tropami Pitagorasa” – laureaci – kl. I Adam Bac, kl. II Michał Majewski, Ola Strąk, Aniela Dąbrowska, kl. III Maciej Niedziela, Martin Overbeek
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” 2014 – wynik bardzo dobry Maciej Niedziela (kl. 3C)

 

2012/2013

  • Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjum-  finalistki Ina Bieryło kl. 3Ai Julia Könighaus kl. 1C
  • Konkurs Chemiczny – finalista Janusz Bujnowski kl. 3B
  • Konkurs Filozoficzny „W drodze ku mądrości”- laureat 2. miejsca Martin Overbeek kl. 2C, laureatka Agnieszka Wąsikowska kl. 3A, finalista Jan Ośka kl. 3A
  • Konkurs Geograficzny -€“ laureat Stanisław Krześniak kl. 3A
  • Konkurs Historyczny – laureaci Maciej Stachowicz kl. 3A, Julia Pyzik kl. 3B, Konrad Łyś kl. 3B
  • Konkurs Języka Francuskiego – laureat Krzysztof Wójcik kl. 2C
  • Konkurs Języka Angielskiego -€“ finaliści Krzysztof Wójcik kl. 2C, Maya Kumar kl. 3A
  • Konkurs Biologiczny -€“ finalistka Ina Bieryło kl. 3A
  • Konkurs Mitologiczny „Olimpus” – laureaci  Z.Pokrzywnicka J.Wróblewska, J.Szczepanik, J.Konwerska, P.Pszczółkowski, D.Kowalska, M.Majewski, K.Zaremba, J.Jaworski
  • Literacki Konkurs „Granica”- laureaci Martin Overbeek kl. 2C, Andrzej Brzozowski-Oleksiak kl. 3C, Julia Wróblewska kl. 3C
  • Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur” – wynik „bardzo dobry” Wojciech Fabisiak kl. 2B
  • Dzielnicowy Konkurs Matematyczny „Tropami Pitagorasa” – I miejsce w klasie I – Ola Strąk kl. 1D;
  • I miejsce w klasie II – Maciej Niedziela kl. 2C, II miejsce – Wojtek Fabisiak kl. 2B, III miejsce – Martin Overbeek kl. 2C.

 

2011/2012

  • Dzielnicowy Konkurs matematycznym dla gimnazjum „Tropami Pitagorasa” – I miejsce w kategorii klas 3 Kasia Kujawa
  • Konkurs filozoficznym dla gimnazjalistów „W drodze ku mądrości”- finalista Martin Overbeek kl. 1C
  • Konkurs „Z poezją na ty” -€“ 4.miejsce Julia Szymczak
  • „Warszawska Syrenka” konkurs recytatorski  – zwycięzcą na Ursynowie został Piotr Szczepański
  • Ogólnopolski Konkurs „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – finaliści  Maciek Niedziela i Michał Taracha
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – laureatka Kasia Skrenczyńska
  • VIII Międzyszkolny Konkurs Literacki Fundacji Primus: Julia Wróblewska – I miejsce w kategorii „Recytacja”, Krzysztof Krygier II miejsce w kategorii „Czytanie ze zrozumieniem”.

 

2010/2011

  • Konkurs Polonistyczny – finalistami zostali: Zuzanna Ajchel (kl.3 c), Anna Hawliczek (kl.3 b) i Joachim Piotrowski (kl.3 c).

 

2009/2010

  • Konkurs Historyczny – laureatką została Justyna Białobrzeska (kl. 3 a)
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego: laureatką została Róża Grzybowska ( kl. 3 a), zaś finalistami zostali: Filip Gębarowski, Paulina Karniej, Kasia Skrenczyńska i Kasia Szczygieł.

 

2008/2009

  • Konkurs Polonistyczny – finalistką została Ula Latek (kl. 3 c)
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego – finalistkami zostały: Ula Latek (kl. 3 c), Agnieszka Zygmunt (kl. 3 b) i Róża Grzybowska (kl. 2 a)

 

2007/2008

  • Konkurs Polonistyczny – laureatką została Alicja Brzozowska ( kl. 3 b)
  • Konkurs Fizyczny -€“ finalistą został Jacek Gołębiowski ( kl. 3 d)

 

2006/2007

  • Konkurs Polonistyczny – finalistką została Helena Krajewska ( kl. 3 c)
  • Konkurs Geograficzny – finalistką została Aleksandra Chojnacka ( kl. 3 a)
  • Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego -€“ laureatem został Alan Szwajkowski (kl.3 d)
  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny -€“ Dominika Kobylińska ( kl. 3 d)  zajęła III miejsce.

 

2005/2006

Konkurs Geograficzny -€“ Wojciech Mamak (kl. 1 c ) został laureatem konkursu (I miejsce !).