Sukcesy SLO4

Liceum
2013-01-14 13:18:16

Wybrane osiągnięcia Społecznego LO Nr 4 w ostatnich latach:

 

 

2017   „Złota Szkoła”

  • 19. miejsce w Polsce w rankingu maturalnym
  • 11. miejsce w Warszawie wśród wszystkich liceów
  • 2. miejsce w Polsce i w Warszawie wśród liceów niepublicznych
  • 1. miejsce na Ursynowie

2016   „Złota Szkoła”

  • 22. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 3. miejsce w Warszawie wśród liceów niepublicznych
  • 1. miejsce na Ursynowie

2015   „Złota Szkoła”

  • 10. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  •  9. miejsce w Warszawie w rankingu maturalnym
  • 1. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych
  •  1 . miejsce na Ursynowie
  • 25. miejsce w Polsce

2014   „Złota Szkoła

  • 9. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 7. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich w rankingu maturalnym
  • 1. miejsce wśród liceów na Ursynowie
  • 2. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych
  • 22. miejsce w Polsce

2013   „Złota Szkoła”

  • 10. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 1. miejsce na Ursynowie
  • 2. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych

2012

  • 16. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich

2011

  • 12. miejsce wśród wszystkich liceów woj. mazowieckiego

2010

  • 1. miejsce wśród liceów ursynowskich
  • 22. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich

2009

  • 9. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 1. miejsce wśród liceów niepublicznych w Warszawie

 Szkoła wyróżniona Certyfikatem Honorowym Szkoły Wspierającej Uzdolnionych

Olimpijczycy w Społecznym LO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”

2013/2014

  • Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – laureatka Klara Pawlicka kl. III (zajęła 3. miejsce w Polsce)

2011/2012

  • Olimpiada Historyczna – laureatka Justyna Białobrzeska kl. III a (zajęła 2. miejsce w Polsce !)
  • LVII Olimpiada Chemiczna – finalista Bartosz Bieszczad kl. III b

2007/2008

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – finalistka Zuzanna Pawłowska

2006/2007

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Piotr Wojewnik ( kl. II a – rok przed maturą) został laureatem olimpiady – zajął 3 miejsce w Polsce!

2005/2006

Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku” – Anna Maria Majda (kl. III b maturalna) została finalistką olimpiady.

2004/2005

  • Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku” – Dominik Szczęsny i  Marek Malanowski ( kl. III a maturalna) zostali laureatami olimpiady.

2003/2004

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Karolina Fręchowicz  (kl. II a – dwa lata przed maturą) zajęła 5 miejsce w Polsce.

2002/2003

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Aleksandra Górska  (kl. III a – rok przed maturą)  zajęła 1 miejsce w Polsce!

2000/2001

  • Olimpiada Języka Francuskiego – Urszula Krzycka  (kl. III a – rok przed maturą) zajęła 12 miejsce w Polsce!