Sukcesy licealistów

Społeczne LO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol” jest szkołą wyróżnioną Certyfikatem Honorowym Szkoły Wspierającej Uzdolnionych.

Ponadto Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że nasze liceum jest wśród 100 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje nam tytuł „Złotej Szkoły 2018”. Ten znak najwyższej jakości w edukacji Społeczne LO Nr 4 otrzymuje niezmiennie od 2013 roku.

Oto pozostałe osiągnięcia naszych licealistów w rankingach edukacyjnych:

2018 „Złota Szkoła”

  • 2. miejsce w Polsce i w Warszawie wśród liceów niepublicznych
  • 16. miejsce w ogólnopolskim rankingu maturalnym
  • 22. miejsce wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących w Polsce
  • 11. miejsce wśród liceów warszawskich
  • 1. miejsce wśród liceów na Ursynowie

2017 „Złota Szkoła”

  • 19. miejsce w Polsce w rankingu maturalnym
  • 11. miejsce w Warszawie wśród wszystkich liceów
  • 2. miejsce w Polsce i w Warszawie wśród liceów niepublicznych
  • 1. miejsce na Ursynowie

2016 „Złota Szkoła”

  • 22. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 3. miejsce w Warszawie wśród liceów niepublicznych
  • 1. miejsce na Ursynowie

2015 „Złota Szkoła”

  • 10. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 9. miejsce w Warszawie w rankingu maturalnym
  • 1. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych
  • 1 . miejsce na Ursynowie
  • 25. miejsce w Polsce

2014 „Złota Szkoła”

  • 9. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 7. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich w rankingu maturalnym
  • 1. miejsce wśród liceów na Ursynowie
  • 2. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych
  • 22. miejsce w Polsce

2013 „Złota Szkoła”

  • 10. miejsce wśród wszystkich liceów warszawskich
  • 1. miejsce na Ursynowie
  • 2. miejsce wśród warszawskich liceów niepublicznych

 

Olimpijczycy i laureaci konkursów

2017/2018

  • XXIV Konkurs Fizyczny Politechniki Warszawskiej i MKO – laureat Michał Świderski z kl. IIIa

2013/2014

  • Olimpiada Literatury i Języka Polskiego – laureatka Klara Pawlicka kl. III (zajęła 3. miejsce w Polsce)

2011/2012

  • Olimpiada Historyczna – laureatka Justyna Białobrzeska kl. III a (zajęła 2. miejsce w Polsce !)
  • LVII Olimpiada Chemiczna – finalista Bartosz Bieszczad kl. III b

2007/2008

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – finalistka Zuzanna Pawłowska

2006/2007

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Piotr Wojewnik ( kl. II a – rok przed maturą) został laureatem olimpiady – zajął 3 miejsce w Polsce!

2005/2006

Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku” – Anna Maria Majda (kl. III b maturalna) została finalistką olimpiady.

2004/2005

  • Olimpiada Historyczna „Losy Polaków na Wschodzie po 17 września 1939 roku” – Dominik Szczęsny i Marek Malanowski ( kl. III a maturalna) zostali laureatami olimpiady.

2003/2004

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Karolina Fręchowicz (kl. II a – dwa lata przed maturą) zajęła 5 miejsce w Polsce.

2002/2003

  • Olimpiada Języka Łacińskiego – Aleksandra Górska (kl. III a – rok przed maturą) zajęła 1 miejsce w Polsce!

2000/2001

  • Olimpiada Języka Francuskiego – Urszula Krzycka (kl. III a – rok przed maturą) zajęła 12 miejsce w Polsce!