Zimowisko w Dolomitach

Aktualności
2018-01-26 16:24:59

zimowisko4W pierwszym tygodniu ferii zimowych uczniowie naszej szkoły, tradycyjnie jak co roku, uczestniczyli w obozie narciarskim we Włoszech. Przy słonecznej pogodzie i w bardzo dobrych warunkach śniegowych szusowaliśmy po znakomicie przygotowanych trasach Alpe Cimbra w Dolomitach.

Humor wszystkim dopisywał, a po całodziennej jeździe na nartach wcale nie czuliśmy zmęczenia. Nasza grupa była na stoku pod opieką wychowawców i instruktorów narciarstwa. Efekty szkolenia najlepiej widoczne były w rozegranych zawodach w slalomie-gigancie. Startowali wszyscy goście naszego pensjonatu, zarówno dorośli, jak i młodzież. Pierwsze miejsce w zawodach zajął Tadeusz Kazimierczak, a drugie miejsce zdobył Karol Woliński. W kategorii open znakomite trzecie miejsce wywalczyła opiekunka naszej grupy Pani Grażynka Rybka.

Należy podkreślić, że wszyscy uczestnicy obozu narciarskiego powrócili do Warszawy bez żadnej kontuzji i z dobrze naładowanymi „akumulatorami”. Wszyscy narciarze już teraz umówili się na zimowy wyjazd w przyszłym roku.